פורטל החינוך עיריית רמת גן
בר עליון
דלג על בר עליון
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

עירית רמת-גן | אגף החינוך

דבר ראש העיר  

הורים וילדים יקרים,

רגע לפני שתעשו את צעדיכם הראשונים במערכת החינוךהמצוינת של רמת-גן ותצטרפו למשפחה הגדולה שלתלמידי בתי-הספר היסודיים בעירנו, אברך אתכם בשנת לימודים פורייה, ברוכה ומוצלחת.

על מנת לאפשר לילדינו את תנאי הפתיחה הטובים ביותר לחיים, אמשיך לתמוך במערכת החינוך ולהציבה במקום הראשון בסדר העדיפויות העירוני. יחד עם כל צוות אגף החינוך, נמשיך להעמיד לרשותכם את מיטב התנאים והאמצעים הן בהיבט הפיזי והן בהיבט הפדגוגי ולעמוד לצדכם לכל אורך הדרך.

העיר רמת-גן הרחיבה את אזורי הבחירה המבוקרת ומעניקה לכם, ההורים, את האפשרות לבחור באופן מבוקר את בית-הספר בו ילמדו ילדיכם, תוך התייחסות לייחודיות של כל אחד מבתי הספר המאפשרת מתן ביטוי אישי לילדכם במרחב החינוכי אליו הוא שייך.

הפתיחה המבוקרת של אזורי הרישום מאפשרת מימוש זכות הבחירה של ההורים תוך הקפדה על שמירת ערכים של שוויון הזדמנויות ואינטגרציה חברתית.

לקראת הרישום לכיתה א' מוגשת לכם חוברת זו המציגה את העשייה הרב-גונית בבתיהספר ומפרטת את המידע הנוגע לרישום. אני מאמין כי כל בחירה שתעשו תקנהלילדכם את הכלים והמיומנויות המיטביים להמשך צמיחה, מימוש והתפתחות.

ברכתי שלוחה אליכם מקרב לב, להמשך שנת לימודים מוצלחת ובעיקר מהנה.

שלכם ובשבילכם,

ישראל זינגר
ראש העיר

 

דבר אגף החינוך 

הורים יקרים, 

אנו מקדמים בברכה את הצטרפות ילדיכם למעגל התלמידים במערכת החינוך היסודי ברמת־גן.

השקעת משאבים מתמדת של העירייה בשילוב עשייה מקצועית ומסורה של צוותי החינוך בבתי הספר, יוצרות תהליכים פדגוגיים איכותיים ומעמיקים. תהליכים אל הבאים לידי ביטוי בהעצמת ידע, מיומנויות והישגים לימודיים גבוהים, בחשיפת התלמידים לסביבת לימודים מאתגרת ומתקדמת ובחיזוק נורמות התנהגות ערכיות בקרב קהילת ביה"ס.

בשנים האחרונות אנו עוסקים בפיתוח ייחודיות בתי הספר. לתהליך זה תרומה משמעותית בהובלת תהליכי התחדשות והעמקה בתכנים לימודיים מגוונים הנקשרים למקצועות הליבה, בד בבד מרחיבים את היריעה ומעשירים את עולמם את התלמידים למחוזות נוספים המותאמים למאה הנוכחית. הייחודיות בכל בית ספר מהווה ציר מארגן המעניק תרומה משמעותית לטיפוח תחושת השייכות והלכידות הקהילתית סביבו.

ניגונו הייחודי של כל בית ספר בא לידי ביטוי גם באמצעות פתיחת אזורי הרישום לבחירת הורים מבוקרת. העיר רמת־גן חולקה למרחבי חינוך, פתחה את אזורי הרישום במרחבים אלה ומאפשרת לכם ההורים לבחור באופן מבוקר את בית הספר בו ילמד ילדיכם.

אנו מאחלים לכם ולילדיכם שנת לימודים פורייה נעימה ומוצלחת.

אורית איתיאל
מנהלת מח' החינוך היסודי
דליה לין
מנהלת אגף החינוך
לינקים בפוטר
דלג על לינקים בפוטר
nagish
עבור לתוכן העמוד