פורטל החינוך רמת גן - עמוד הבית

פורטל החינוך עיריית רמת גן
בר עליון
דלג על בר עליון
בר ניווט לשוניות
דלג על בר ניווט לשוניות

חדשות

עצור
עזרה/הדרכה בתחום המחשב
כל הזקוק לעזר או הדרכה בתחום המחשב, מוזמן להתקשר אל בנו גולדנר. טלפון: 03-5747897
גמלאים יקרים,
בית ספר 'עליות' רמת-גן מזמין אתכם להשתתף בהמשך תכנית של 'הקשר הרב דורי'. תכנית זו פעילה מספר שנים בביה"ס והיא מתחדשת כעת לסמסטר שני של שנת תש"פ - המשך התכנית תחל ביום שלישי ה-25.2.2020. התכנית עוזרת לגמלאים במחשב הביתי ובטלפון הנייד ואינה דורשת קורסים מוקדמים. כמו כן, התלמידים איתם תעבדו ישמחו לשמוע על סיפוריכם האישי ואף יתרגשו לתעד אותם על הכתב יחד אתכם ולהעלות לאתר האינטרנט של 'הקשר הרב דורי'. בפעילות זו תיצרו קשרים אישיים עם התלמידים ותוכלו לתרום אחד לשני. השיעור יפתח בהדרכה של המורה, ולאחר מכן עבודה פרטנית של הגמלאי/ת עם התלמידים. הפעילות מתקיימת באווירה ידידותית ונעימה, כל יום שלישי בין השעות 11:00-10:15 בחדר מחשבים, בביה"ס עליות - רחוב ההלכה 5 ר"ג. יש להירשם אצל המורה שני טרבלסי, בנייד: 050-3911141 (ניתן גם לשלוח הודעות) או במייל: shanina1311@gmail.com (ההשתתפות בתכנית ללא עלות כספית). נשמח לראותכם, שני טרבלסי, מובילת התכנית ותלמידי שכבת ו'
לוח מודעות אבל
מספר חברים התלוננו על כך שלא תולים מודעות אבל במועדון ועקב זאת, הם מפסידים מצוות לווית המת ומצוות ניחום אבלים. לבקשתנו, הקימה לנו עיריית רמת-גן לוח מודעות ליד המועדון. הלוח נמצא ברחוב הבילויים 29 (בין המועדון המרכזי לאולם ההתעמלות). כל החפץ יוכל לתלות שם מודעות.
הרמת כוסית לכבוד חג הפסח
בבית ספר "הבילויים", באולם הספורט, יתקיים ביום שני, ה-30.3.2020, ה' ניסן תש"פ, בשעה 18:00, מופע של הכנר הוירטואוז מירל רזניק, ונגן מלווה ארי שור. מירל רזניק הוא כנר שהיה לנציג אינסטרומנטלי בולט של מוזיקה יהודית וניגוני כליזמר בעולם. כרטיסים למופע במחיר 20 ₪ במזכירות המועדון. (ניתן להזמין גם אנשים שאינם חברי מועדון)
טקס יום השואה
ביום שלישי, כז' ניסן, תש"פ, 21.04.2020 בשעה 10:45, יתקיים טקס יום השואה, בבית ספר "הבילויים", רחוב אהרונסון ר"ג. החברים מוזמנים. אנו אוספים תרופות ומעבירים אותן ל"חברים לרפואה". האיסוף במועדון. אנו אוספים גם סוללות, הנלקחות במרוכז מהמועדון.
עבור אל הלשונית הבאה
סוף בר ניווט לשוניות
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

מועדון מורים גמלאים

חברים כותבים
הודעות ועדכונים
אירועים
הצגות, הרצאות, טיולים
מערכת החוגים
באולמות השונים לשנה"ל תשע"ה
פרטים ליצירת קשר
דלג על פרטים ליצירת קשר

מועדון מורים גמלאים ע"ש פרחיה רכטר

הבילויים 27 רמת-גן
שלוחת סמדר: הבילויים 29
03-5740290
03-5743393
rganmmg@walla.com
nagish
עבור לתוכן העמוד