פורטל החינוך עיריית רמת גן
בר עליון
דלג על בר עליון
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

ברוכים הבאים מעיריית רמת גן

 

ברכת ראש העיר

הורים וילדים יקרים,

בימים אלה נפתחת ההרשמה למערך גני הילדים העירוניים לשנת הלימודים תשע"ט (2018-2019), ואני רוצה לברך אתכם ואת ילדכם כבר עתה בשנת לימודים מוצלחת ומהנה. 

בהיות העיר רמת-גן בירת החינוך של ישראל, משקיעה העירייה בראשותי משאבים רבים בסביבת הלימודים של ילדיכם. דגש מיוחד מושם על יישום והטעמת "הגן הזה הוא אני", פרויקט לימודים ייחודי לרמת-גן שמיושם בהצלחה במערך גני העירייה מזה ארבע שנים, ובמרכזו הגישה לפיה העברת הידע נקבעת לפי נושאים שהילדים מעוררים ומביאים איתם מהבית ("היפוך הפירמידה"). יישומה המוצלח של גישה זו הפך לשם דבר ברחבי ישראל, ואף זיכה אשתקד את אשכול גני ערמונים בפרס החינוך הארצי!

אני מאמין כי התהליכים החינוכיים המשמעותיים ביותר מתחילים כבר בגיל הרך, בו מונחת התשתית לעיצוב דמותם ועתידם של ילדיכם, ועל כן חשוב לי להעמיד עבורם את המסגרת האופטימלית למיצוי הפוטנציאל שלהם כבר בגילאים אלו.

בפתח ההרשמה, אני שולח לכם את ברכתי לדרך צלחה בגן הילדים ובמפגשכם הראשון עם מערכת החינוך המצוינת של עירנו.

 

ישראל זינגר
ראש העיר


ברכת מנהלת המחלקה

הורים יקרים,

 

בימים הקרובים אנו פותחים את שערינו לרישום ילדי העיר לגני-הילדים, ואני נרגשת עמכם לקבל מחזור חדש של ילדים נפלאים.

 

אנו מודעים לאחריות הרבה המוטלת על כתפינו ומבטיחים לכם כי אנו מחויבים לעשות כל שביכולתנו בכדי שילדכם ירגישו מוגנים ובטוחים אצלנו בגן, יעשירו את עולמם, ירכשו חברים ויצברו חוויות חיוביות שיחשפו אותם לעולמות חדשים.

אנו מאמינים כי תפקידנו להעלות את מודעות הילדים לחוזקותיהם ולתת מקום לביטוי האישי שלהם בגן, כמו גם לפתח את  מסוגלותם להתמודד עם האתגרים הקוגניטיביים, הרגשיים והחברתיים.

אנו מחויבים להעניק לילדיכם יחס אישי חם ומחבק, לתת מענה לצרכים הייחודיים של כל ילדה וילד ולוודא כי ילוו אותם צוותי חינוך מקצועיים ומיומנים.  

דלתנו, במחלקת גני-הילדים, פתוחה לכל התייעצות או התלבטות. אנו נעשה את מירב המאמצים להיות עמכם בדיאלוג מתמיד ולהתנהל מולכם בשקיפות ובאמון.

 

אני מאחלת לילדיכם ולכם שנת לימודים פוריה ומוצלחת, בה יקודם הביטוי האישי של כל אחת ואחד מהם. 

 

בברכה,

 

ורד אבינל
מנהלת מחלקת גני-הילדים

 
לינקים בפוטר
דלג על לינקים בפוטר
nagish
עבור לתוכן העמוד