פורטל החינוך עיריית רמת גן
בר עליון
דלג על בר עליון
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

ברוכים הבאים מעיריית רמת גן

 

ברכת ראש העיר

הורים וילדים יקרים,

ראש העיר - כרמל שאמה

בשנה הבאה תעשו צעד גדול להשתלבות במערכת החינוך העירונית.

עיריית רמת גן בראשותי מציבה את החינוך במרכז, ובפרט את החינוך לגיל הרך. את מירב ההשקעה העירונית ביחס לתושב נבצע בגילאי הגיל הרך. אני מאמין כי זהו הגיל החשוב מכולם.

ההתפתחות החברתית, הביטחון העצמי, דפוסי ההתנהגות והיכולת להתמודד, כישורי השפה ומיומנויות רבות נוספות נרכשות בגיל הרך. זהו הגיל המשמעותי ביותר בחיי האדם, ואני בטוח שהשקעה בגילאים הללו תניב לילדי העיר כלים משמעותיים להמשך חייהם.

מחקרים עולמיים מוכיחים כי ההשקעה בגיל הרך כדאית גם מנקודת מבט כלכלית: כל שקל המושקע בגיל הרך חוסך 25 שקלים לערך של הוצאות חברתיות בגיל מאוחר יותר. מכאן ברור כי השקעה בגיל הרך אינה רק נכונה ערכית והתפתחותית - אלא גם כלכלית*.

אנו נעשה כל מאמץ על מנת לענות לבקשתכם, וככל שהביקוש יגדל על ההיצע בגן מסוים, הבחירה תבוצע על ידינו באופן שוויוני ללא משוא פנים ועל-פי קריטריונים המפורסמים בשקיפות בעלון ובפורטל.

דין אחד לכולם. הזדמנות שווה לכולם.

אני מאחל לכם ולילדכם שנת לימודים פורייה ומוצלחת.

*מתוך מאמר של רמי סולימני בדה-מרקר.

כרמל שאמה הכהן
ראש העיר

חתימת ראש העיר - כרמל שאמה הכהן

ברכת מנהלת המחלקה

הורים יקרים,

 

בימים הקרובים אנו פותחים את שערינו לרישום ילדי העיר לגני-הילדים, ואני נרגשת עמכם לקבל מחזור חדש של ילדים נפלאים.

 

אנו מודעים לאחריות הרבה המוטלת על כתפינו ומבטיחים לכם כי אנו מחויבים לעשות כל שביכולתנו בכדי שילדכם ירגישו מוגנים ובטוחים אצלנו בגן, יעשירו את עולמם, ירכשו חברים ויצברו חוויות חיוביות שיחשפו אותם לעולמות חדשים.

אנו מאמינים כי תפקידנו להעלות את מודעות הילדים לחוזקותיהם ולתת מקום לביטוי האישי שלהם בגן, כמו גם לפתח את  מסוגלותם להתמודד עם האתגרים הקוגניטיביים, הרגשיים והחברתיים.

אנו מחויבים להעניק לילדיכם יחס אישי חם ומחבק, לתת מענה לצרכים הייחודיים של כל ילדה וילד ולוודא כי ילוו אותם צוותי חינוך מקצועיים ומיומנים.  

דלתנו, במחלקת גני-הילדים, פתוחה לכל התייעצות או התלבטות. אנו נעשה את מירב המאמצים להיות עמכם בדיאלוג מתמיד ולהתנהל מולכם בשקיפות ובאמון.

 

אני מאחלת לילדיכם ולכם שנת לימודים פוריה ומוצלחת, בה יקודם הביטוי האישי של כל אחת ואחד מהם. 

 

בברכה,

 

ורד אבינל
מנהלת מחלקת גני-הילדים

 
לינקים בפוטר
דלג על לינקים בפוטר
nagish
עבור לתוכן העמוד