פורטל החינוך רמת גן - עמוד הבית

פורטל החינוך עיריית רמת גן
בר עליון
דלג על בר עליון
בר ניווט לשוניות
דלג על בר ניווט לשוניות

חדשות

עצור
הרשמה לחוגים לשנת פעילות תשע"ט
החלה ההרשמה לחוגים. דפי ההרשמה תלויים על קירות המועדון. מהרו להירשם, כדי לשמור על מקומכם, וכדי שנוכל להיערך בהתאם.
זמן אשכול
10% הנחה לחברי מועדון גמלאי המורים - רמת גן ובני משפחותיהם (מקרבה ראשונה) הנרשמים לקורסי סמסטר סתיו 2018-19 בעת ההרשמה נא לציין את מספר ההטבה: 5599 כל נרשם לקורס מקבל: כרטיס מתנה לסרט ב"סינמה סיטי" וכרטיס חבר של "זמן אשכול" המקנה הנחות והטבות במזנוני ה"סינמה סיטי" ובמבחר בתי קפה ומסעדות.
דברי מנהלת המועדון
חברים יקרים, שנה טובה ומבורכת, בריאות ושמחה לכם ולבני ביתכם. אנו עומדים בפתח השנה העשרים ואחת לקיומו של מועדון מורים גמלאים רמת-גן ע"ש פרחיה רכטר. המועדון שלנו הוא חלק מאגף החינוך של עירית רמת גן. בחודשים יולי אוגוסט בנתה העיריה שירותי נכים ומחסן חדש. אנחנו מעריכים ושמחים בשיתוף הפעולה ההדוק עם ראש העיר, צוותי העובדים בעירייה ומחלקת החינוך המחבקים את המועדון. תודה מיוחדת למחלקת הלוגיסטיקה וההיסעים בראשות אבי אליאב ולמפקח הבניה עדי ויטלין, על אישור פרוייקט הבנייה. לאור שיתוף הפעולה הפורה והמפרה, אנו ממשיכים גם השנה בשיתוף בין דורי, עם בית הספר "הבילויים", בהנהלת מיכאל פינטו יו"ר הסתדרות המורים גוש דן. מקווים שתיהנו מפעילויות המועדון, ישנות וחדשות כאחת. נוספו השנה חוגים כגון: טאי צ'י-צ'י קונג, ספרדית, דרמה וכנראה גם חוג לערבית. נוספו הרצאות בתחום אנתרופולוגיה וסרטים. ההרצאות הקבועות ממשיכות. מאחלים לכם שנה טובה, שנה של בשורות טובות. בברכה, רחל קרן והנהלת המועדון
חוג התעמלות עם רונית סימיס
בחודש אוגוסט חוג ההתעמלות לא יתקיים. בחודש ספטמבר יתקיים החוג רק בשעות 07:00 ו-08:00. מתעמלי השעה 09:00 מוזמנים להצטרף לאחת משעות הפעילות. בחודש אוקטובר יחזור החוג למתכונתו הרגילה.
חברות במועדון
אנו מזמינים את חברי המועדון לחדש את החברות ומקדמים בברכה את הנרשמים החדשים. ההרשמה מתקיימת בימים 26.8 – 31.8 יום א' ב' ג' ד' ה' בשעות 9:00 – 12:00 ביום ג' גם אחר הצהרים בשעות 16:00 – 18:00 כרטיס החבר של המועדון תקף גם למועדונים בגבעתיים ובקרית אונו. במקרה של אשפוז או מחלה יש להודיע לאחראית החוג. במקרה כזה לא יגבה תשלום. מי שלא מגיע לחוג חייב לשלם לכל החודש. קחו לתשומת לבכם. אנו מבקשים ליידע שהטיולים במסגרת המועדון שלנו עולים במעט יותר מהטיולים של "גמלאים ונהנים" משום שאנו נכנסים לביקור במקומות אליהם הכניסה היא בתשלום. ההפרש הוא בערך 10 ₪. נשמח מאוד לראותכם בכל הטיולים.
הרמת כוסית לכבוד ראש השנה תשע"ט
המפגש יתקיים ביום ראשון, כב' אלול תשע"ח, 2.9.2018 בשעה 17:30. בתוכנית: סילביה אופיר, בשירים לחג ברכות מופע של חוג התיאטרון, בהדרכת נועה מנדלסון סטבינסקי משפחת חלאבין בכינור ופסנתר, בארבע ידיים במנגינות חסידיות לכבוד החג.
עבור אל הלשונית הבאה
סוף בר ניווט לשוניות
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

מועדון מורים גמלאים

חברים כותבים
הודעות ועדכונים
אירועים
הצגות, הרצאות, טיולים
מערכת החוגים
באולמות השונים לשנה"ל תשע"ה
פרטים ליצירת קשר
דלג על פרטים ליצירת קשר

מועדון מורים גמלאים ע"ש פרחיה רכטר

הבילויים 27 רמת-גן
שלוחת סמדר: הבילויים 29
03-5740290
03-5743393
rganmmg@walla.com
nagish
עבור לתוכן העמוד