פורטל החינוך עיריית רמת גן
בר עליון
דלג על בר עליון
בר ניווט לשוניות
דלג על בר ניווט לשוניות

חדשות

עצור
הודעת הספריה
חברי המועדון, שברשותם נמצא ספר ספרייה זמן ממושך, מתבקשים, בכל לשון של בקשה, להשיבו למועדון בהקדם.
הרשמה לחוגים לשנת פעילות תשע"ט
החלה ההרשמה לחוגים. דפי ההרשמה תלויים על קירות המועדון. מהרו להירשם, כדי לשמור על מקומכם, וכדי שנוכל להיערך בהתאם.
זמן אשכול
10% הנחה לחברי מועדון גמלאי המורים - רמת גן ובני משפחותיהם (מקרבה ראשונה) הנרשמים לקורסי סמסטר סתיו 2018-19 בעת ההרשמה נא לציין את מספר ההטבה: 5599 כל נרשם לקורס מקבל: כרטיס מתנה לסרט ב"סינמה סיטי" וכרטיס חבר של "זמן אשכול" המקנה הנחות והטבות במזנוני ה"סינמה סיטי" ובמבחר בתי קפה ומסעדות.
דברי מנהלת המועדון
חברים יקרים, שנה טובה ומבורכת, בריאות ושמחה לכם ולבני ביתכם. אנו עומדים בפתח השנה העשרים ואחת לקיומו של מועדון מורים גמלאים רמת-גן ע"ש פרחיה רכטר. המועדון שלנו הוא חלק מאגף החינוך של עירית רמת גן. בחודשים יולי אוגוסט בנתה העיריה שירותי נכים ומחסן חדש. אנחנו מעריכים ושמחים בשיתוף הפעולה ההדוק עם ראש העיר, צוותי העובדים בעירייה ומחלקת החינוך המחבקים את המועדון. תודה מיוחדת למחלקת הלוגיסטיקה וההיסעים בראשות אבי אליאב ולמפקח הבניה עדי ויטלין, על אישור פרוייקט הבנייה. לאור שיתוף הפעולה הפורה והמפרה, אנו ממשיכים גם השנה בשיתוף בין דורי, עם בית הספר "הבילויים", בהנהלת מיכאל פינטו יו"ר הסתדרות המורים גוש דן. מקווים שתיהנו מפעילויות המועדון, ישנות וחדשות כאחת. נוספו השנה חוגים כגון: טאי צ'י-צ'י קונג, ספרדית, דרמה וכנראה גם חוג לערבית. נוספו הרצאות בתחום אנתרופולוגיה וסרטים. ההרצאות הקבועות ממשיכות. מאחלים לכם שנה טובה, שנה של בשורות טובות. בברכה, רחל קרן והנהלת המועדון
חוג התעמלות עם רונית סימיס
בחודש אוגוסט חוג ההתעמלות לא יתקיים. בחודש ספטמבר יתקיים החוג רק בשעות 07:00 ו-08:00. מתעמלי השעה 09:00 מוזמנים להצטרף לאחת משעות הפעילות. בחודש אוקטובר יחזור החוג למתכונתו הרגילה.
הרשמה במועדון
אנו מזמינים את חברי המועדון לחדש את החברות ומקדמים בברכה את הנרשמים החדשים. ההרשמה מתקיימת בימים 26.8 – 31.8 יום א' ב' ג' ד' ה' בשעות 9:00 – 12:00 ביום ג' גם אחר הצהרים בשעות 16:00 – 18:00 המחיר: 80 ₪ (נא להביא סכום מדוייק, או צ'ק) כרטיס החבר של המועדון תקף גם למועדונים בגבעתיים ובקרית אונו. חברי הסתדרות המורים, שימו לב: חבר המעוניין ביומן למורה, יוכל לקבלו במועדון, בעת הרישום, עם הצגת כרטיס חבר הסתדרות המורים. (נא לא לשכוח להביא את הכרטיס)
הרצאות ב"מחשבת ישראל"
בנושאי יהדות תרצה מעתה, ד"ר שרה נגר, ד"ר במחשבת ישראל. הרצתה שנים רבות במכללת "אחווה". החוג יתחיל רק בחודש אוקטובר, החל מיום ג' 06.10, ויתקיים בימי שלישי בשעה 09:30 – 10:30 הנושא למפגשים הקרובים: "רעיונות וערכים בפרשת השבוע" המחיר: 20 ₪ לשיעור.
פלדנקרייז
מתחדשים שעורי פלדנקרייז, עם המורה נילי בר, החל מיום שלישי, ז' חשוון תשעט,16.10.201. כמו בשנים הקודמות נקיים שיעורים בימי ראשון ושלישי, בשעות: 8:00, 9:00, 10:0. מחכים לכם בשמחה.
תכנית הקשר הרב דורי
גמלאים יקרים, בית ספר 'עליות' רמת-גן מזמין אתכם להשתתף בתכנית שנתית של 'הקשר הרב דורי'. תכנית זו הינה חלק מפרויקט מחויבות אישית של שכבת ו' אשר פעילה מספר שנים בביה"ס והיא עוזרת לגמלאים במחשב ובטלפון הנייד. כמו כן, התלמידים איתם תעבדו ישמחו לשמוע על סיפוריכם האישי ואף יתרגשו לתעד אותם על הכתב יחד אתכם ולהעלות לאתר האינטרנט של 'הקשר הרב דורי'. בפעילות זו תיצרו קשרים אישיים עם התלמידים ותוכלו לתרום אחד לשני. התכנית משלבת את ידיעות המחשב והסמארטפון. תוכלו ללמוד להוריד יישומים שימושיים לחיי היומיום, להכיר את הגדרות המכשיר ועוד. התכנית תתחיל בתאריך ה- 15.10.18 והיא תתקיים פעם בשבוע בימי שני בין 10:15-11:00 בביה"ס עליות – רחוב האגדה 9 רמת גן. המפגשים יתקיימו בחדר משאבים (מחשבים) של ביה"ס. ניתן להירשם אצל המורה שני יקותיאל, בנייד: 050-3911141 (ניתן לשלוח הודעות) במייל: shanina1311@gmail.com (ההשתתפות בתכנית ללא עלות) אשמח לראותכם, שני יקותיאל מובילת התכנית על הקורס תשע"ח בקישור https://www.youtube.com/watch?v=BbtsFwL77A8
עבור אל הלשונית הבאה
סוף בר ניווט לשוניות
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

חדשות

בימים טרופים אלו אנו מצווים לשמור על קור רוח ועל אופטימיות.
בית הספר " עליות" רמת גן פותח את שעריו ומזמין אתכם ליטול חלק בפרויקט "הקשר הרב דורי" – פרויקט ייחודי, ערכי וחינוכי הבונה גשר ערכי בין דורי, ומחזק את מערכת הקשרים בין תלמידי ביה"ס לבין האוכלוסייה המבוגרת.
nagish
עבור לתוכן העמוד