פורטל החינוך עיריית רמת גן
בר עליון
דלג על בר עליון
בר ניווט לשוניות
דלג על בר ניווט לשוניות

חדשות

עצור
הודעת הספריה
חברי המועדון, שברשותם נמצא ספר ספרייה זמן ממושך, מתבקשים, בכל לשון של בקשה, להשיבו למועדון בהקדם.
הרשמה לחוגים לשנת פעילות תשע"ט
החלה ההרשמה לחוגים. דפי ההרשמה תלויים על קירות המועדון. מהרו להירשם, כדי לשמור על מקומכם, וכדי שנוכל להיערך בהתאם.
זמן אשכול
10% הנחה לחברי מועדון גמלאי המורים - רמת גן ובני משפחותיהם (מקרבה ראשונה) הנרשמים לקורסי סמסטר סתיו 2018-19 בעת ההרשמה נא לציין את מספר ההטבה: 5599 כל נרשם לקורס מקבל: כרטיס מתנה לסרט ב"סינמה סיטי" וכרטיס חבר של "זמן אשכול" המקנה הנחות והטבות במזנוני ה"סינמה סיטי" ובמבחר בתי קפה ומסעדות.
דברי מנהלת המועדון
חברים יקרים, שנה טובה ומבורכת, בריאות ושמחה לכם ולבני ביתכם. אנו עומדים בפתח השנה העשרים ואחת לקיומו של מועדון מורים גמלאים רמת-גן ע"ש פרחיה רכטר. המועדון שלנו הוא חלק מאגף החינוך של עירית רמת גן. בחודשים יולי אוגוסט בנתה העיריה שירותי נכים ומחסן חדש. אנחנו מעריכים ושמחים בשיתוף הפעולה ההדוק עם ראש העיר, צוותי העובדים בעירייה ומחלקת החינוך המחבקים את המועדון. תודה מיוחדת למחלקת הלוגיסטיקה וההיסעים בראשות אבי אליאב ולמפקח הבניה עדי ויטלין, על אישור פרוייקט הבנייה. לאור שיתוף הפעולה הפורה והמפרה, אנו ממשיכים גם השנה בשיתוף בין דורי, עם בית הספר "הבילויים", בהנהלת מיכאל פינטו יו"ר הסתדרות המורים גוש דן. מקווים שתיהנו מפעילויות המועדון, ישנות וחדשות כאחת. נוספו השנה חוגים כגון: טאי צ'י-צ'י קונג, ספרדית, דרמה וכנראה גם חוג לערבית. נוספו הרצאות בתחום אנתרופולוגיה וסרטים. ההרצאות הקבועות ממשיכות. מאחלים לכם שנה טובה, שנה של בשורות טובות. בברכה, רחל קרן והנהלת המועדון
חוג התעמלות עם רונית סימיס
בחודש אוגוסט חוג ההתעמלות לא יתקיים. בחודש ספטמבר יתקיים החוג רק בשעות 07:00 ו-08:00. מתעמלי השעה 09:00 מוזמנים להצטרף לאחת משעות הפעילות. בחודש אוקטובר יחזור החוג למתכונתו הרגילה.
הרשמה במועדון
אנו מזמינים את חברי המועדון לחדש את החברות ומקדמים בברכה את הנרשמים החדשים. ההרשמה מתקיימת בימים 26.8 – 31.8 יום א' ב' ג' ד' ה' בשעות 9:00 – 12:00 ביום ג' גם אחר הצהרים בשעות 16:00 – 18:00 המחיר: 80 ₪ (נא להביא סכום מדוייק, או צ'ק) כרטיס החבר של המועדון תקף גם למועדונים בגבעתיים ובקרית אונו. חברי הסתדרות המורים, שימו לב: חבר המעוניין ביומן למורה, יוכל לקבלו במועדון, בעת הרישום, עם הצגת כרטיס חבר הסתדרות המורים. (נא לא לשכוח להביא את הכרטיס)
הרמת כוסית לכבוד ראש השנה תשע"ט
הנכם מוזמנים להרמת כוסית לכבוד ראש השנה תשע"ט ולפתיחת שנת הפעילות במועדון. המפגש יתקיים ביום ראשון, כב' אלול תשע"ח, 2.9.2018 בשעה 17:30. בתוכנית: סילביה אופיר, בשירים לחג ברכות מופע של חוג התיאטרון, בהדרכת נועה מנדלסון סטבינסקי משפחת חלאבין בכינור ופסנתר, בארבע ידיים, במנגינות חסידיות לכבוד החג. (ביום זה, כמובן, לא יתקיים ברידג' חופשי אחה"צ)
עבור אל הלשונית הבאה
סוף בר ניווט לשוניות
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

על המועדון

לחברינו היקרים,

אנו מאחלים לכם המשך פעילות מהנה בחוגים, בטיולים הייחודיים ובהרצאות המגוונות.

חברים רבים נוספו למועדון השנה ואנו מאחלים להם ליהנות מפעילויות המועדון.

בישיבת ההנהלה שהתקיימה בתאריך 19.10.2017, בשיתוף עם מר מיכאל פינטו, מנהל בית ספר הבילויים ויו"ר הסתדרות המורים גוש דן, דובר על המשך הפעילות הבין דורית, בינינו חברי המועדון לבין תלמידי בית הספר וצוותו.

נשמח להשתתפותכם.

בברכה ובתודה, 

רחל קרן וחברי ההנהלה

 

מטרות ויעדים – פעילות המועדון

הקמת המועדון שלנו היא תוצאה של צורך אמיתי של הפורשים ממערכת החינוך, למסגרת שתיצוק תוכן לזמן הפנוי שנפרש לפניהם, ותיתן אפשרות ליצירת תרבויות חדשות, הכרויות של אנשים שיש להם רקע משותף וסף השכלה גבוה.                                                                       

כדי לעמוד בציפיות, היינו זקוקים לעזרה רבה מצד עיריית רמת-גן ואגף החינוך, וכן הנהלה מתנדבת אחראית מנוסה ויוזמת.

מן העירייה קבלנו 3 מבנים – המועדון המרכזי, שלוחת סמדר ושלוחת תירוש. ריהטנו את המבנים בצורה סולידית, בכל אולם יש תערוכות של ציורים וצילומים פרי מעשי חברינו, צמחיה ביתית – האסתטיקה חוגת ותענוג להכנס למועדון. גם בחצרות יש גינון נאה, פרחי העונה ושתילים רב שנתיים וכן פינת קקטוסים שהיא פינת חמד. כל זאת כדי ליצור את האוירה הביתית הנינוחה ואת ההרגשה שתענוג להגיע לכאן. כשאתה נכנס למועדון עולה חיוך על פניך. אתה פוגש חברים, שאפשר לשבת ולשוחח אתם בפינת הישיבה בחצר, ובחדר

כל ההנהלה עובדת בהתנדבות ומשתדלת למלא אחרי ציפיות החברים וצרכיהם. אי לכך, פתחנו חוגי התעמלות שונים, חוגים לפילוסופיה ולארון הספרים היהודי, חוגי שפות, חוגי אמנות, חוגי חברה וספריית החלפה של ספרים עכשויים. הכל לרווחת חברינו.

המועדון מונה כיום 700 חברים, והמקום צר מהכיל.

כל מורה שפורש מן המערכת, מיד נרשם כחבר במועדון מתוך ידיעה ברורה, שהוא ימצא כאן את כל מה שרצה.

החלטנו לתרום את חלקנו בקידום נושא התחממות כדור הארץ ואיכות הסביבה, בשילובו במועדון. מועדון מורים גימלאים ר"ג - מועדון ירוק.

פעולות המועדון:

  • אנו מארגנים טיולים, נופשונים ונסיעות לחו"ל.
  • פינת מידע במועדון בנושאי איכות הסביבה.
  • הצבת מיכלים: לאיסוף סוללות משומשות, איסוף נייר, איסוף בקבוקי פלסטיק וכלים חד פעמיים.
  • פתחנו במסע שכנוע לחיסכון בשימוש בשקיות פלסטיק בעת קניות. אנחנו פונים לחברי המועדון ומבקשים הצעות ורעיונות לקידום איכות הסביבה.
  • אנחנו אוספים תרופות שאינכם צריכים יותר. ניתן להעביר גם תרופות בחפיסות פתוחות אם הן עדיין בתוקף. התרופות יועברו ללא תמורה לחולים הזקוקים להם. את התרופות אפשר למסור למזכירה במועדון.

זכאות להצטרפות

המועדון מיועד לאנשי מערכת החינוך שיצאו לגמלאות.

גננות, מורים בבתי ספר יסודיים, מורים בחטיבות ביניים ובגימנסיות ומרצים באוניברסיטאות.

בגלל הקשר המיוחד שיש לנו עם הסתדרות המורים, רשאים חברי ההסתדרות בגוש דן כולו לקבל חברות.

כמו כן רשאים חברינו להשתתף בחוגים ובאירועים של מועדוני המורים הגמלאים בגבעתיים ובקרית אונו.

nagish
עבור לתוכן העמוד