פורטל החינוך עיריית רמת גן
בר עליון
דלג על בר עליון
בר ניווט לשוניות
דלג על בר ניווט לשוניות

חדשות

עצור
פלדנקרייז
שעורי פלדנקרייז יתקיימו בימי ראשון ובימי שלישי בשעות: 8:00, 9:00, 10:00 בהדרכת נילי בר. מבקשים להודות בשם ההנהלה והמשתתפים לטובה וגשל על הדרכה מקצועית, מסורה ומאחלים לה בריאות ושמחה.
מועדי פתיחת המועדון
ביום ראשון בין השעות 9:00-10:45 ביום רביעי בין השעות 9:00-11:00 ביום חמישי בין השעות 9:00-11:00 הספרייה עשירה ומגוונת, בואו ליהנות! מי שמחזיק ספר יותר מחודש מתבקש להחזירו לספרייה.
עמדות לאיסוף סוללות ותרופות
במועדון ישנה עמדה לאיסוף סוללות ועמדה לאיסוף תרופות. נשמח אם תשתמשו בהן
נופשון בכפר בלום – הנחיות ליום התשלום
מי שנרשם לנופשון, ומסיבה כלשהי לא יכול לצאת, מתבקש להודיע לרחל ורדי עד יום שני הקרוב. טל: 03-5327560, נייד: 0522-227794 יום התשלום - יום שני 07.01 בשעות 09:30 – 12:00. נרשם שמעוניין לצאת לנופשון, שיגיע למועדון ביום התשלום. מי שלא יגיע ביום זה, או לא ימנה מישהו שישלם במקומו, הרישום שלו מתבטל. נא להכין 3 צ'קים ע"ס 400 ₪, 400 ₪, ו-390 ₪ ליחיד בחדר זוגי. הצ'קים לתאריכים: 12.02.19, 12.03.19, 12.04.19 לפקודת: ניראד תיירות ונופש בע"מ. (ניראד – זו לא טעות, זה אכן נכתב באות א'). בנוסף, נא להביא 25 ₪ במזומן לטיפ (50 ₪ לזוג). אנא, הביאו סכום מדוייק, יש בעיה של עודף. נא להביא מס' תעודת זהות של כל אחד מהנרשמים, גם של בן/בת הזוג.
חברות וחברים יקרים,
הסתיו חלף עבר לו והחורף הגיע. במועדוננו החמים והנעים ממשיכים בפעילות: בחוגים, בטיולים הייחודיים ובהרצאות המגוונות. חברים רבים נוספו השנה למועדון ואנו מאחלים להם הנאה מהפעילות בו. לכולנו, גשמי ברכה וחורף בריא. ברכות לראש העיר החדש, כרמל שאמה הכהן, ותקווה לשיתוף פעולה פורה. בברכה, רחל קרן והנהלת המועדון תודה מיוחדת לעופרה בוקר, על שתילי הרקפות היפים אותם היא תורמת מידי שנה לגינת המועדון.
עבור אל הלשונית הבאה
סוף בר ניווט לשוניות
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

על המועדון

לחברינו היקרים,

אנו מאחלים לכם המשך פעילות מהנה בחוגים, בטיולים הייחודיים ובהרצאות המגוונות.

חברים רבים נוספו למועדון השנה ואנו מאחלים להם ליהנות מפעילויות המועדון.

בישיבת ההנהלה שהתקיימה בתאריך 19.10.2017, בשיתוף עם מר מיכאל פינטו, מנהל בית ספר הבילויים ויו"ר הסתדרות המורים גוש דן, דובר על המשך הפעילות הבין דורית, בינינו חברי המועדון לבין תלמידי בית הספר וצוותו.

נשמח להשתתפותכם.

בברכה ובתודה, 

רחל קרן וחברי ההנהלה

 

מטרות ויעדים – פעילות המועדון

הקמת המועדון שלנו היא תוצאה של צורך אמיתי של הפורשים ממערכת החינוך, למסגרת שתיצוק תוכן לזמן הפנוי שנפרש לפניהם, ותיתן אפשרות ליצירת תרבויות חדשות, הכרויות של אנשים שיש להם רקע משותף וסף השכלה גבוה.                                                                       

כדי לעמוד בציפיות, היינו זקוקים לעזרה רבה מצד עיריית רמת-גן ואגף החינוך, וכן הנהלה מתנדבת אחראית מנוסה ויוזמת.

מן העירייה קבלנו 3 מבנים – המועדון המרכזי, שלוחת סמדר ושלוחת תירוש. ריהטנו את המבנים בצורה סולידית, בכל אולם יש תערוכות של ציורים וצילומים פרי מעשי חברינו, צמחיה ביתית – האסתטיקה חוגת ותענוג להכנס למועדון. גם בחצרות יש גינון נאה, פרחי העונה ושתילים רב שנתיים וכן פינת קקטוסים שהיא פינת חמד. כל זאת כדי ליצור את האוירה הביתית הנינוחה ואת ההרגשה שתענוג להגיע לכאן. כשאתה נכנס למועדון עולה חיוך על פניך. אתה פוגש חברים, שאפשר לשבת ולשוחח אתם בפינת הישיבה בחצר, ובחדר

כל ההנהלה עובדת בהתנדבות ומשתדלת למלא אחרי ציפיות החברים וצרכיהם. אי לכך, פתחנו חוגי התעמלות שונים, חוגים לפילוסופיה ולארון הספרים היהודי, חוגי שפות, חוגי אמנות, חוגי חברה וספריית החלפה של ספרים עכשויים. הכל לרווחת חברינו.

המועדון מונה כיום 700 חברים, והמקום צר מהכיל.

כל מורה שפורש מן המערכת, מיד נרשם כחבר במועדון מתוך ידיעה ברורה, שהוא ימצא כאן את כל מה שרצה.

החלטנו לתרום את חלקנו בקידום נושא התחממות כדור הארץ ואיכות הסביבה, בשילובו במועדון. מועדון מורים גימלאים ר"ג - מועדון ירוק.

פעולות המועדון:

  • אנו מארגנים טיולים, נופשונים ונסיעות לחו"ל.
  • פינת מידע במועדון בנושאי איכות הסביבה.
  • הצבת מיכלים: לאיסוף סוללות משומשות, איסוף נייר, איסוף בקבוקי פלסטיק וכלים חד פעמיים.
  • פתחנו במסע שכנוע לחיסכון בשימוש בשקיות פלסטיק בעת קניות. אנחנו פונים לחברי המועדון ומבקשים הצעות ורעיונות לקידום איכות הסביבה.
  • אנחנו אוספים תרופות שאינכם צריכים יותר. ניתן להעביר גם תרופות בחפיסות פתוחות אם הן עדיין בתוקף. התרופות יועברו ללא תמורה לחולים הזקוקים להם. את התרופות אפשר למסור למזכירה במועדון.

זכאות להצטרפות

המועדון מיועד לאנשי מערכת החינוך שיצאו לגמלאות.

גננות, מורים בבתי ספר יסודיים, מורים בחטיבות ביניים ובגימנסיות ומרצים באוניברסיטאות.

בגלל הקשר המיוחד שיש לנו עם הסתדרות המורים, רשאים חברי ההסתדרות בגוש דן כולו לקבל חברות.

כמו כן רשאים חברינו להשתתף בחוגים ובאירועים של מועדוני המורים הגמלאים בגבעתיים ובקרית אונו.

nagish
עבור לתוכן העמוד