פורטל החינוך עיריית רמת גן
בר עליון
דלג על בר עליון
חוגים
דלג על חוגים
בר ניווט לשוניות
דלג על בר ניווט לשוניות

חדשות

עצור
הודעת הספריה
חברי המועדון, שברשותם נמצא ספר ספרייה זמן ממושך, מתבקשים, בכל לשון של בקשה, להשיבו למועדון בהקדם.
הרשמה לחוגים לשנת פעילות תשע"ט
החלה ההרשמה לחוגים. דפי ההרשמה תלויים על קירות המועדון. מהרו להירשם, כדי לשמור על מקומכם, וכדי שנוכל להיערך בהתאם.
זמן אשכול
10% הנחה לחברי מועדון גמלאי המורים - רמת גן ובני משפחותיהם (מקרבה ראשונה) הנרשמים לקורסי סמסטר סתיו 2018-19 בעת ההרשמה נא לציין את מספר ההטבה: 5599 כל נרשם לקורס מקבל: כרטיס מתנה לסרט ב"סינמה סיטי" וכרטיס חבר של "זמן אשכול" המקנה הנחות והטבות במזנוני ה"סינמה סיטי" ובמבחר בתי קפה ומסעדות.
דברי מנהלת המועדון
חברים יקרים, שנה טובה ומבורכת, בריאות ושמחה לכם ולבני ביתכם. אנו עומדים בפתח השנה העשרים ואחת לקיומו של מועדון מורים גמלאים רמת-גן ע"ש פרחיה רכטר. המועדון שלנו הוא חלק מאגף החינוך של עירית רמת גן. בחודשים יולי אוגוסט בנתה העיריה שירותי נכים ומחסן חדש. אנחנו מעריכים ושמחים בשיתוף הפעולה ההדוק עם ראש העיר, צוותי העובדים בעירייה ומחלקת החינוך המחבקים את המועדון. תודה מיוחדת למחלקת הלוגיסטיקה וההיסעים בראשות אבי אליאב ולמפקח הבניה עדי ויטלין, על אישור פרוייקט הבנייה. לאור שיתוף הפעולה הפורה והמפרה, אנו ממשיכים גם השנה בשיתוף בין דורי, עם בית הספר "הבילויים", בהנהלת מיכאל פינטו יו"ר הסתדרות המורים גוש דן. מקווים שתיהנו מפעילויות המועדון, ישנות וחדשות כאחת. נוספו השנה חוגים כגון: טאי צ'י-צ'י קונג, ספרדית, דרמה וכנראה גם חוג לערבית. נוספו הרצאות בתחום אנתרופולוגיה וסרטים. ההרצאות הקבועות ממשיכות. מאחלים לכם שנה טובה, שנה של בשורות טובות. בברכה, רחל קרן והנהלת המועדון
חוג התעמלות עם רונית סימיס
בחודש אוגוסט חוג ההתעמלות לא יתקיים. בחודש ספטמבר יתקיים החוג רק בשעות 07:00 ו-08:00. מתעמלי השעה 09:00 מוזמנים להצטרף לאחת משעות הפעילות. בחודש אוקטובר יחזור החוג למתכונתו הרגילה.
הרשמה במועדון
אנו מזמינים את חברי המועדון לחדש את החברות ומקדמים בברכה את הנרשמים החדשים. ההרשמה מתקיימת בימים 26.8 – 31.8 יום א' ב' ג' ד' ה' בשעות 9:00 – 12:00 ביום ג' גם אחר הצהרים בשעות 16:00 – 18:00 המחיר: 80 ₪ (נא להביא סכום מדוייק, או צ'ק) כרטיס החבר של המועדון תקף גם למועדונים בגבעתיים ובקרית אונו. חברי הסתדרות המורים, שימו לב: חבר המעוניין ביומן למורה, יוכל לקבלו במועדון, בעת הרישום, עם הצגת כרטיס חבר הסתדרות המורים. (נא לא לשכוח להביא את הכרטיס)
הרמת כוסית לכבוד ראש השנה תשע"ט
הנכם מוזמנים להרמת כוסית לכבוד ראש השנה תשע"ט ולפתיחת שנת הפעילות במועדון. המפגש יתקיים ביום ראשון, כב' אלול תשע"ח, 2.9.2018 בשעה 17:30. בתוכנית: סילביה אופיר, בשירים לחג ברכות מופע של חוג התיאטרון, בהדרכת נועה מנדלסון סטבינסקי משפחת חלאבין בכינור ופסנתר, בארבע ידיים, במנגינות חסידיות לכבוד החג. (ביום זה, כמובן, לא יתקיים ברידג' חופשי אחה"צ)
עבור אל הלשונית הבאה
סוף בר ניווט לשוניות
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

חוגים

תקנון החוגים                                            

  • הכניסה לחוגים שבועיים, היא לחברים בלבד. 
  • בחוגים החודשיים, הדו שבועיים והרצאות אחה"צ, מתקבלים אורחים. 
  • התשלום לחוג שבועי הוא על בסיס חודשי, אין חלקיות, אין השלמות. התשלום לחוגים חודשיים, דו שבועיים והרצאות, יגבה בתחילת כל מפגש.

מחירי החוגים 

חוגי "ההתעמלות" השונים:

פלדנקרייז, פילטיס, התעמלות, זומבה זהב - 60 ₪ לחודש.

צ'יקונג/טאי צ'י - 50 ₪ לחודש

ריקודי עם: 20 ₪ למפגש

חוגי שפות:

צרפתית ואנגלית 80 ₪ לחודש, ספרדית 100 ₪ לחודש.

חוגי אמנות:

ציור: 160 ₪ לחודש.

גילוף בעץ ושילוב אמנויות 120 ₪ לחודש.

חוגים נוספים:

שיטת ימימה: 100 ₪ לחודש.

נטורופתיה, חשיבה חיובית: 80 ₪ לחודש.

דרמה/תיאטרון 100 ₪ לחודש.

ברידג' 90 ₪ לחודש. משחק רמי – חינם.

הרצאות בימי שלישי ורביעי 20 ₪ להרצאה לחבר. 25 ₪ לאורח.

 

הכרה ערה: העצמה מתוך מודעות

הקשר הרב-דורי

חוגים וסדנאות חדשים במועדון בשנת תשע"ח

מערכות שעות

מועדון סמדר, אולם תירוש, המועדון המרכזי

חוגי אומנות

חוגי ברידג'

חוגי פעילות גופנית

חוגי ריקודים

חוגי שפות

נטורופתיה

חשיבה חיובית

nagish
עבור לתוכן העמוד