פורטל החינוך עיריית רמת גן
בר עליון
דלג על בר עליון
פנינו לקהילה
דלג על פנינו לקהילה
בר ניווט לשוניות
דלג על בר ניווט לשוניות

חדשות

עצור
חוג פלדנקרייז בזום
לצד קבוצות הפלדנקרייז אצלנו במועדון, אנו פותחים כעת גם קבוצת פלדנקרייז בזום. בסלון הפרטי שלכם, שעה של רוגע, תנועה וקשב לגוף, מומלץ מאוד ע״י רופאים אורטופדיים וגם פסיכולוגיים! השיעורים בזום יתקיימו פעמיים בשבוע, הזמנים יקבעו בהתאם להעדפות של רוב המשתתפים. אשמח לראותכם בזום או אצלנו במועדון. לפרטים נוספים או לכל שאלה שתרצו להעלות, אנא פנו אלי. נילי בר גולדינג, מורה מוסמכת לשיטת פלדנקרייז, בעלת ותק ונסיון רב. טל נייד: 054-8100937.
שירות "ספר עד הבית"
משלוח ספר עד הבית בחינם לילדי ולוותיקי העיר ולתושבים עם צרכים מיוחדים. ניתן להזמין משלוח ספרים מהספריות העירוניות דרך קטלוג בלינק הבא http://www.infocenters.co.il/rglib/ או באפליקציה: iSMartlib המשלוחים יבוצעו בחינם ועד מפתן בית למנויים עד גיל 12 או מעל גיל 65 במבצע ניתן לשאול ספר אחד. הבקשות להשאלה יהיו בימים א' עד ה' בין 08:00 עד 16:00 וביום שישי בין 08:00 עד 14:00. המשלוח יהיה פעמיים בשבוע: שלישי (הזמנות בין יום חמישי ועד ראשון) ושישי (הזמנות בין יום שני לרביעי) חלוקת הספרים לטף ולוותיקי העיר תהיה בימי שלישי ושישי באמצעות מתנדבים מתנועות הנוער. ההזמנות עד גמר המלאי הספרים. לנוחיותכם הארכנו את זמן ההחזרה לספרייה לחודשיים. כל ספר שיחזור יעבור טיהור או תקופת צינון לפני שיחזור לשימוש הקוראים. מנויים? מצוין! תוכלו להירשם לשירותים הדיגיטליים https://www.ramat-gan.muni.il/libaries ישנם שלושה שירותים אליהם ניתן להירשם: 1. השאלת ספרים דיגיטליים Libby 2. השאלת ספרים קולייםIcast 3. השאלת ספרים באפליקציית "עברית" לאור המצב, יתכן עומס, אנא התאזרו בסבלנות עד לקבלת קוד הכניסה לשירותים הדיגיטליים. אנו עושים כמיטב יכולתנו בכדי לתת מענה לכלל התושבים מהר ככל שניתן. כל טוב ובריאות.
ספריית המועדון
כל מי שבידו ספרי ספרייה, מתבקש להחזירם בדחיפות. הספרייה פתוחה: בימים ראשון, שלישי ורביעי, בשעות 09:00 – 11:00.
החזר כספי
השבת הכספים ששולמו על פעילויות שלא התקיימו, (הצגות, טיולים וכו'), תתקיים בתחילת שנת הפעילות הבאה.
מפגש מלב אל לב - מעגלי קשב וביטוי עצמי
להרגיש פחות את הבדידות שבאה עם הגיל..... מפגשים לגיל השלישי. מקום של הקשבה וביטוי עצמי שיחה בחברותא, נשתף בנושאים השונים של החיים, נחווה חוויות בעזרת מילים, נעלה זיכרונות, נבטא עצמנו ונקשיב לזולת, וכל זאת כדי להזמין אל חיינו חוויות מזוויות ראיה שונות, שילמדו אותנו איך לחיות מתוך, תחושה של שמחה, אושר רגעים של הנאה ושקט נפשי. זה הזמן בשבילנו - כי עכשיו תורנו. מלי משל M.A. מרצה ומנחה, מומחית להנחיה בגיל השלישי. מנחת קבוצות במועדוני גמלאים ובדיורים מוגנים. עורכת מעגלי נשים. סדנאות והרצאות בחדרי מורים וארגונים. טלפון: 054-3330880, מייל : malimeshel3@gmail.com החוג יתקיים פעמיים בחודש, בימי ראשון, בשעות 16:30 – 18:00. המחיר לחודש 80 ₪.
מהכנות המועדון לשנת פעילות תשפ"א
המועדון כבר מתכונן, במלוא המרץ, לשנת פעילות תשפ"א אשר תחל, אי"ה, בספטמבר. כחלק מההכנות רוכש המועדון מגנים לשולחנות הברידג', כדי שנוכל לשחק בבטחה בתקופה קשה זו. (המגנים מאושרים ע"י משרד הבריאות ואיגוד הברידג'). מזכירה לכם שעל קירות המועדון תלויות רשימות החוגים. המעוניינים להשתתף בחוגים בשנת פעילות תשפ"א, מתבקשים להירשם אליהם. נשמח לראותכם, באים ונרשמים. (אפשר לבקש להירשם גם דרך הטלפון 03-5740290).
חוג חדש
אנו מעוניינים לפתוח חוג חדש נוסף, "כל אחד הוא סיפור מהלך" הנכם מוזמנים לעורר את הזיכרונות ולתעד את סיפורי החיים בקבוצה חדשה, שתיפתח בספטמבר 2020. מי שטרם כתב את סיפור חייו – מוזמן לקבוצה חדשה, בה כל משתתף יוכל ליצור חוברת המתעדת את זיכרונותיו במילים ובתמונות. הקבוצה תיפגש אחת לשבועיים בימי א' בשעות 16:30 עד 18:00, המחיר 80 ₪, לפרטים: מירה קליין טל' 4979074-054. בעלת ניסיון רב בהנחיית כתיבה של סיפורי חיים.
חוג חדש - פלייבק
אנו מעוניינים לפתוח חוג חדש נוסף, "פלייבק" בהנחיית נועה מנדלסון סטבינסקי. תיאטרון הפלייבק, הינו תיאטרון המבוסס על סיפורים אישיים, מה שיוצר הזדמנות מצוינת להיות שותפים לסיפורים אמתיים ויצירת פתיחות בחוויה משותפת ואנושית. המפגשים יתקיימו בימי שני, בשעות 10:30-12:30. עלות החוג (מפגש בן שעתיים מדי שבוע) - 160 ₪ לחודש. שיעור ניסיון חינם ביום שני 07.09, מוזמנים להתנסות להתרשם ולחוות. לפרטים: נועה מנדלסון, טל' 053-5221518, מורה לתיאטרון במשרד החינוך ומנחת פלייבק מוסמכת.
אורי וייל מזמין להקשיב לשירתו
משתף אתכם בחיבור מיוחד שהיה לי לאחרונה, עבודה על כמה שירים עם ההרכב האתני המופלא "ניגון ירושלמי"(יגל הרוש, אילן קינן, משה שלו ויוני שרון). ברוח התקופה, מקווים ששיר ראשון זה מהפרויקט "צלילים חדשים לגעגוע ישן של בין המיצרים" יסייע לכולנו לפתוח איזה סדק בלב דרכו ייכנס האור. מוזמנים להאזין בלחיצה על הקישור: https://youtu.be/_H1ONhNiP20 אם אהבתם וברצונכם לסייע לנו להגיע לעוד אזניים ולבבות, בבקשה השאירו תגובה של כמה מילים ביוטיוב, שתחזק את הסרטון. (כמובן שאפשר גם לשתף/להירשם לערוץ).
תשעה באב
יום חמישי, 30.07 תשעה באב, המועדון סגור.
עבור אל הלשונית הבאה
סוף בר ניווט לשוניות
nagish
עבור לתוכן העמוד