פורטל החינוך עיריית רמת גן
בר עליון
דלג על בר עליון
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

בית ספר "נטעים" בשיתוף עמותת "לתת" במבצע תרומה לניצולי שואה נזקקים

אתמול, חווינו יום מיוחד ומרגש. לא היה אחד שנכנס לאולם הספורט ונותר אדיש. חבלי הלידה היו קשים.... אך התוצאה - גאווה עצומה. חדורי מוטיבציה התייצבו תלמידים והורים כבר לפני 08:00, והחלו לסחוב ארגזים וחבילות לאולם הספורט. תוך דקות ספורות הפך האולם "למפעל" מתוקתק, בו נארזו במבצע מאורגן היטב 150 חבילות לקראת חג פורים (ארגזים) עם מגוון מוצרים למען קשישים ניזקקים ניצולי שואה (ארגון לתת).  

 

ההורים והתלמידים הבוגרים הופקדו על המיון והאריזה, והתלמידים הצעירים - על הדבקת קרטונים, קישוטים וברכות. אולם הספורט התמלא במוצרי מזון, הורים, ילדים, קישוטים, ובעיקר, בעבודה משותפת שעסקה בנתינה. לאחר שעתיים של עבודה אינטנסיבית הסתיים לו עוד מבצע מופלא שאורגן ע"י ועדת קשרי קהילה, שחברו אליו הורים נפלאים, ותלמידים מיומנים, שחווים כל השנה תרומה לקהילה. המחזה של כולם, עמלים יחדיו, היה יחיד ומיוחד. 

 

ברצוני להודות לכולכם! ראשית לכל, ברצוני להודות להורה שמתעקש להישאר אנונימי, שתרם מאות מוצרי מזון, בסתר ובצנעה, והגדיל מאוד את תכולת הארגזים. תודה לוועדת קשרי קהילה, שיזמה, ארגנה ועמלה קשה לקראת יום זה ובמהלכו. תודה להורים המסורים שהתנדבו וסייעו מתוך תחושת שליחות ונדיבות, תודה להורים הרבים כל כך שתרמו מצרכים ברוחב לב. תודה לכל התלמידים המקסימים, שלקחו חלק משמעותי בנתינה. תודה לארגון לתת על העזרה והתמיכה לאורך כל הדרך, כולל הסברה בכיתות. 

לינקים בפוטר
דלג על לינקים בפוטר
nagish
עבור לתוכן העמוד